A HSS Energy 51,2 V-os 100 Ah LiFePO4 akkumulátort szállít nagykereskedelmi, OEM- és saját márkás energiatárolási projektekhez. Az 51,2 V-os 100 Ah LiFePO4 konfiguráció 5,12 kWh névleges energiát és 4,61 kWh felhasználható energiát biztosít 90% DOD mellett. Az 51.2V100Ah-LV katalógusmodell állványra szerelhető és falra szerelhető tokozási változatban is elérhető, intelligens BMS, CAN, RS485 és RS232 kommunikációval, természetes hűtéssel és akár 15 párhuzamos egység támogatásával. A HSS Energy gyártás előtt áttekinti a szerelési stílust, a berendezés modelljét, a protokollt, a terhelési profilt, a rendeltetési dokumentumokat és a csomagolást. A vevők semleges márkajelzést, vásárlói címkéket és OEM/ODM-támogatást kérhetnek a mintákhoz vagy a tömeges rendelésekhez, a gyártás során koordinált tételnyilvántartással és a megrendelés előrehaladásával.
A kínai 51,2 V 100 Ah LiFePO4 akkumulátort beszerző ügyfelek számára a HSS energiaszolgáltató támogatja a tömeges rendeléseket, az OEM programokat és a konfigurációk áttekintését az árajánlat előtt. Kínai LiFePO4 akkumulátorgyártóként és lakossági akkumulátortároló beszállítóként többet ellenőrizünk, mint a kapacitást. A katalógus 2,56 kW névleges egyenáramú és 4,1 kW maximális egyenáramú teljesítményt tartalmaz, így a terhelés kiválasztásánál figyelembe kell venni a folyamatos igényt, az indítóáramot, a berendezés kommunikációját és a párhuzamos rendszer kialakítását is.
Rackbe szerelhető változat - a címkéket és az interfész konfigurációt megrendelésenként visszaigazoljuk.
Falra szerelhető változat - a szerelési tartozékok megrendelésenként visszaigazolva.
Műszaki adatok - 51,2V 100Ah modell
Paraméter
Specifikáció
Katalógus modell
51.2V100Ah-LV
Az akkumulátor kémiája
LiFePO4
Névleges feszültség és kapacitás
51,2V 100Ah
Üzemi feszültség
46,4-57,6 V
Névleges energia
5,12 kWh
Felhasználható energia
4,61 kWh 90% DOD mellett
Névleges / maximális DC teljesítmény
2,56 kW / 4,1 kW
Ajánlott / maximális áramerősség
50A / 80A
Párhuzamos terjeszkedés
Akár 15 egység
Javasolt ürítési mélység
90%
Katalógus méretei
355 × 567 × 150 mm - rack/stack katalógusmodell
Katalógus súlya
Körülbelül 42,5 kg - rack/stack katalógusmodell
A burkolat minősítése
IP20
Üzemi / tárolási hőmérséklet
0°C és 60°C között / 0°C és 35°C között
Páratartalom / magasság
5%-85% / ≤2000 m
Névleges ciklusélettartam
≥6000 ciklus; a tényleges élettartam a vizsgálati és működési feltételektől függ
Telepítési formátum
Rack, stack vagy falra szerelhető opció; végleges szerkezet és tartozékok rendelésenként
Hűtés
Természetes hűtés
Kommunikáció
CAN, RS485 és RS232
Katalógus garancia
5+5 év; fedezeti és hosszabbítási feltételek szerződéshez kötöttek
Felsorolt / átadott dokumentumok
UN38.3, MSDS, CE és RoHS; CE EMC, UN38.3 és RoHS fájlok találhatók itt
Specifikációs megjegyzés: A 355 × 567 × 150 mm és körülbelül 42,5 kg az 51.2V100Ah-LV modell katalógusértékei. A falra szerelhető szekrény méreteit, súlyát, tartóelemeit és kábelirányát az árajánlatban és a rajzon kell megerősíteni.
1. Kapacitás és felhasználható energia
Ez az 5 kWh-s LiFePO4 akkumulátor 5,12 kWh névleges energiát és 4,61 kWh felhasználható energiát biztosít a katalógus által javasolt 90%-os kisütési mélység mellett. Alkalmas egylakásos tárolásra, a nappali napenergia esti használatra történő áthelyezésére és a kiválasztott tartalék terhelések támogatására. A tényleges futási idő a terhelési teljesítménytől, a hőmérséklettől, a kisülési sebességtől és az átalakítási veszteségektől függ.
2. Falra szerelhető vagy állványra szerelhető formátum
Ugyanaz az 51,2 V-os 100 Ah LiFePO4 akkumulátor rendelhető rack-be vagy falra szerelhető házban. A falra szerelhető otthoni akkumulátor olyan projektekhez illeszkedik, ahol a falszerkezetet, a rakodási és a szervizelési távolságot ellenőrizték, míg az állványos változat akkumulátorszekrényekhez, vaskeretekhez vagy felszerelési helyiségekhez illeszkedik. A konzolokat, a kivezetés irányát, a burkolat méreteit és a címkéket külön kell megerősíteni.
3. Rack telepítés és párhuzamos bővítés
Az állványra szerelt energiatároló projektek esetében a moduláris formátum lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy egy egységgel kezdjenek, és a teljes rendszerterv jóváhagyása után bővítsék. A katalógusban legfeljebb 15 egység szerepel párhuzamosan. A gyűjtősíneket, a védelmet, a kábeleket, a címeket, a kommunikációs és a berendezések határait továbbra is ellenőrizni kell, ahelyett, hogy csak az akkumulátor mennyiségét szoroznánk.
4. BMS, portok és berendezések egyeztetése
Minden 51,2 V-os 100 Ah-s lítium akkumulátor intelligens BMS- és CAN-, RS485- és RS232-interfészt tartalmaz. A megfelelő csatlakozónév nem garantálja a protokoll-kompatibilitást. Gyártás előtt adja meg a berendezés márkáját, modelljét, a szükséges protokollt és a pin-definíciót, hogy a HSS Energy áttekinthesse a kommunikációt és a vezetékezést.
Belső szerkezet renderelés - cella összeállítás, támasztékok, gyűjtősínek és vezérlési terület.
5. A kapacitás nem ugyanaz, mint a teljesítmény
Az 5 kWh-s akkumulátortárolás értékelésekor különítse el az energiát az áramellátástól. Ez a modell 5,12 kWh-t tárol, de a katalógusban szereplő névleges teljesítménye 2,56 kW DC, maximum 4,1 kW-tal. Nem szabad olyan akkumulátorként leírni, amely folyamatosan 5 kW-ot szolgáltat. Hasonlítsa össze a terméket a folyamatos terhelésekkel, az indulási csúcsokkal és a berendezés teljesítményhatáraival.
6. Napelemes és tartalék alkalmazások
5 kWh-s napelemes akkumulátorként az egység támogatja a lakossági napenergia önfogyasztást, az esti energiaváltást, a hálózaton kívüli kabinokat, a farmokat, a kis irodákat és a megfelelő telekommunikációs, hálózati vagy biztonsági tartalék terhelést. A klímaberendezések, szivattyúk, motorok és elektromos fűtési terhelések külön indítóáram- és egyidejű teljesítmény-ellenőrzést igényelnek.
7. Gyártási, megfelelőségi és szállítási bizonyítékok
Az alacsony feszültségű otthoni akkumulátorhoz konzisztens cellákra, BMS-védelemre, megbízható csatlakozásokra, öregedési ellenőrzésekre és megfelelő szállítási előkészítésre van szükség. A HSS Energy több gyártóbázist üzemeltet Kínában, összesen körülbelül 12 000 négyzetméteres területtel, és lézeres hegesztést, automatizált összeszerelést és öregedésvizsgáló berendezéseket használ kötegelt és OEM-projektekhez. A felülvizsgálati tervezet tartalmazza a CE EMC, UN38.3 és RoHS fájlokat, valamint a valódi csomagolást és a tételkészítési fényképeket.
Támogató bizonyítványok és tesztdokumentumok
CE EMC tanúsítvány
UN38.3 vizsgálati jelentés
RoHS tanúsítvány
Csomagolás és tételes szállítási bizonyítékok
Kartonok, lítium akkumulátor címkék és raklap előkészítés
Tételcsomagolás szállítás előtt
Az export csomagolást a szállítási útvonal, a rendeltetési hely, a raklapkövetelmények és az ügyfél címkézése alapján igazolják. A fényképek a jelenlegi csomagolási és tétel-előkészítési képességet mutatják be; a karton mérete, a veszélyes áruk címkéi, a dokumentumok, a raklap módszere és a kirakodás módja a végső szállítási tervet követik.
Gyakran Ismételt Kérdések
1. Az állványra szerelhető és a falra szerelhető változat specifikációi azonosak?
Mindkét változat ugyanazt az 51,2 V-os 100 Ah elektromos platformot használhatja, de a ház méretei, súlya, konzoljai, sorkapcsai iránya és szerelési tartozékai eltérhetnek. A végleges rajz és a rendelési specifikáció élvez elsőbbséget.
2. Hány egység működhet párhuzamosan?
A katalógus legfeljebb 15 egységet tartalmaz. A tényleges mennyiséget a berendezéssel, a kommunikációval, a gyűjtősínvédelemmel, a kábelekkel és a telephely kialakításával ellenőrizni kell.
3. Ez az akkumulátor képes folyamatosan 5 kW-ot szolgáltatni?
Nem. Az 5,12 kWh érték tárolt energia. A katalógusban szereplő egyenáram 2,56 kW névleges és maximum 4,1 kW, így a terhelés kiválasztásánál követni kell a teljesítményadatokat.
4. Hogyan igazolják a berendezések kompatibilitását?
Adja meg a berendezés márkáját, modelljét, kommunikációs protokollját és tűdefinícióját. Az azonos portnevek nem garantálják, hogy a protokoll kompatibilis.
5. Milyen tanúsítványok és jótállási dokumentumok állnak rendelkezésre?
A CE EMC, UN38.3 és RoHS fájlokat tartalmazza, míg a katalógus az MSDS-eket is felsorolja. A katalógusban 5+5 év szerepel; hatályát, kezdési dátumát és meghosszabbítási feltételeit a szerződés rögzíti.
Kérjen árajánlatot:Az 51,2 V 100 Ah LiFePO4 akkumulátor pontos árajánlatához kérjük, adja meg a rendelési mennyiséget, a rendeltetési helyet, a rackbe szerelhető vagy falra szerelhető preferenciát, a berendezés márkáját és modelljét, a folyamatos és csúcsterhelést, a kommunikációs protokollt, az OEM vagy a semleges címke igényeit, a szükséges tanúsítványokat és szállítási dokumentumokat, valamint a szállítási határidőt. A HSS Energy felülvizsgálja a mechanikai, elektromos, kommunikációs, csomagolási és szállítási konfigurációt.
Cookie-kat használunk, hogy jobb böngészési élményt kínáljunk, elemezzük a webhely forgalmát és személyre szabjuk a tartalmat. Az oldal használatával Ön elfogadja a cookie-k használatát. Adatvédelmi szabályzat